Meno:

Heslo:

Zabudnuté heslo? / Pomoc
MBR O nás

O nás

MBR je bookingová a eventová agentúra, ktorá sa špecializuje predovšetkým na umelcov tvoriacich v rámci hip-hop kultúry, ale aj mimo nej. Priamo spolupracujeme viac ako s päťdesiatimi interpretmi zo Slovenska a Česka a dokážeme ich vystúpenie zabezpečiť pre potreby našich zákazníkov, respektíve ich podujatí. Vzhľadom na dlhoročnú spoluprácu a nadštandardné vzťahy s interpretmi, Vám vie MBR ponúknuť nielen najlepšie ceny, ale aj profesionálny prístup, skúsenosti a samozrejme aj pomoc s propagáciou podujatí. Naša úloha teda nekončí len pri samotnom bookingu, spolupráca so zákazníkom ním naopak začína. Informácie o umelcoch s ktorými kooperujeme získate v sekcii BOOKING. Okrem bookingu pre našich klientov organizujeme kultúrne a športové podujatia na kľúč. Organizovaniu podujatí sa venujeme od roku 2008. Sporadicky sa tiež venujeme vydávaniu hudobných projektov, predovšetkým na promo účely. V prípade, že Vás naše služby zaujali a plánujete ich využiť, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom sekcie KONTAKT. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

História

Počiatky organizácie MBR siahajú do roku 2005, kde jej predchádzalo malé diskusné fórum, venujúce sa kultúre hip-hop. V roku 2008 vzniká samotné MBR, z počiatku ako lokálne stredoslovenské vydavateľstvo, venujúce sa podpore mladých interpretov a vydávaniu hudobných projektov. Na prelome rokov 2008 a 2009 už začína MBR organizovať prvé podujatia, čím rozširuje portfólio svojich služieb. Medzitým MBR zastrešilo a podporilo množstvo umelcov, vydalo niekoľko hudobných projektov, zorganizovalo desiatky podujatí a veľkých festivalov a v rámci kultúry hip-hop sa na strednom slovensku stalo doslova monopolom. Pod svoje krídla si v roku 2010 dokonca zobralo aj organizovanie športových podujatí, od roku 2012 sa podieľa na pravidelnom vysielaní rádio relácie venovanej hip-hop kultúre. Koncom roku 2013 sa MBR plne transformuje na bookingovú agentúru, nakoľko sa v priebehu rokov booking stal spolu s usporiadaním podujatí hlavnou činnosťou organizácie.

Naše ciele

Naše ciele sú poskytovať kvalitný booking a všetko s ním spojené, pokračovať vo vytýčených aktivitách, ako je nepravidelné organizovanie, alebo spolu organizovanie podujatí, pravidelná organizácia MBR streetbalového turnaju. Tiež budeme nepriamo podporovať talentovaných umelcov a sporadicky vydávať zaujímavé hudobné projekty. Naďalej sa tiež plánujeme venovať spolu organizovaniu rádio relácie I AM HIP-HOP, ktorá má obrovský potenciál. Prostredníctvom foto reportov plánujeme mapovať tie najzaujímavejšie podujatia, najmä v rámci kultúry hip-hop. V rámci našej činnosti sme už niekoľkokrát podporili aj rôzne charitatívne podujatia od čoho nemienime upustiť ani v budúcnosti. Našu činnosť môžete sledovať v rámci našich sociálnych sietí, ako aj nášho webu.

Referencie

Počas 6 rokov našej činnosti sme stihli vydať 13 hudobných projektov, usporiadať viac ako 60 podujatí vo vlastnej réžii a podieľať sa na množstve ďalších, nafotiť okolo 80 foto reportov, zabaviť viac ako 25000 ľudí na našich akciách, čo dokazuje približne 30000 nafotených FOTOGRAFIÍ. Počas našej činnosti sa nám podarilo usporiadať dva festivaly na ktorých sa dokopy zúčastnilo cca 7000 ľudí. Išlo o festivaly "All School Hip Hop" (2009) a "Návrat Kráľov Indoor Fest" (2012). Okrem usporiadania dvoch vlastných festivalov sme participovali na tucte ďalších v rámci územia celého Slovenska. Organizovali sme tiež úspešnú sériu podujatí s názvom "Nepríď na párty", konkrétne jej štyri pokračovania, v rámci ktorých sa zúčastnilo spolu do 4000 fanúšikov. Organizovali sme tiež 4 ročníky streetbalového turnaja vo Zvolene, ktorý sa stal tradíciou. Podieľali sme sa tiež na 35 dieloch rádio relácie I AM HIP-HOP v rámci dvoch vysielacích sezón. Niekoľkokrát sme významným hudobníkom organizovali aj koncertné turné po Slovenskej republike pri príležitosti vydania ich nových hudobných projektov. Behom našej činnosti sme spolupracovali s desiatkami klubov na Slovensku a zabezpečili tiež desiatky bookingov pre rôzne podujatia.

"Niekedy môžu byť ľudia zaslepení tým, čo vnímajú ako negatívne, až zabúdajú na podporu pozitívneho. Ak ste zdrvení stavom hudby, mali by ste viac času tráviť podporou umelcov, ktorí sa ju skutočne snažia zmeniť."

MBR - Najlepší slovenský Hip-Hop booking!


Hit Counter provided by Orange County SEO